25. kolo I. hokejovej ligy

29.11.2005 Celý región

HK Lietajúce kone Prešov - Dukla Senica 0:5 (0:2, 0:3, 0:0)\r\nŠHK 37 Piešťany - HKM Humenné 3:2 po samostatných nájazdoch (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0, 1:0)
HK Lietajúce kone Prešov - Dukla Senica 0:5 (0:2, 0:3, 0:0)
Góly: 1. a 5. Š. Rusnák, 22. Groma, 30. Krišák, 39. E. Šimek
Rozhodovali: P. Grečko - Tornay, Snášel
vylúčení: 4:5
presilovky: 0:0
oslabenia: 0:0
190 divákov

Domáci v prvej tretine mali o čosi väčšiu prevahu i šance, ktoré ale nedokázali využiť. Naopak hostia trestali každé zaváhanie prešovskej defenzívy. V druhej tretine očakávaný nápor Východniarov neprišiel, lepším mužstvom boli Záhoráci a to až do konca stretnutia.

ŠHK 37 Piešťany - HKM Humenné 3:2 po samostatných nájazdoch (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0, 1:0)
Góly: 13. R. Kolník, 22. J. Ručkay, rozhodujúci samostatný nájazd premenil Ručkay - 36. Sekula, 58. Marcinko
Rozhodovali: Hauko - Otrubčák, Šefčík
vylúčení: 5:5, navyše Mižák (Humenné) 10 min za napadnutie zozadu
oslabenia: 0:2
400 divákov

Úvod stretnutia patril hráčom Piešťan, ktorí sa ujali vedenia gólom Kolníka v 13. min. Po peknej akcii domácich zvýšil v 22. min Ručkay, odpovedali dvoma gólmi vo vlastnom oslabení a keďže sa nerozhodlo ani v predĺžení, rozhodovali samostatné nájazdy, ktoré vyhrali Piešťany v pomere 3:0. HC 05 Banská Bystrica - HK Levice 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Góly: 14. Macejka, 39. a 49. Dian, 48. Šimčík
550 divákov

VTJ Trebišov - MŠHK Prievidza 2:6 (1:3, 1:3, 0:0)
Góly: 3. Kachnič, 37. Uličný - 5. Raček, 12. a 24. Smrek, 13. Vígh, 25. Mucha, 31. Zachar
220 divákov

HK Trnava - VTJ Topoľčany 2:4 (0:3, 0:1, 2:0)
Góly: 48. Krčula, 58. Prokop - 14. Budoš, 17. O. Lauko, 18. Kabát, 33. Hurtaj
127 divákov

HK 95 Považská Bystrica - HK VTJ Spišská Nová Ves 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
Góly: 18. Kiška, 39. M. Stráňovský, 51. Mrena, 58. Zaťko - 1. Kristian, 44. Muranský